Kargo ve Teslimat politikamız

Kargo bedeli ve tahmini teslim süresi siparişiniz ile birlikte gönderilen e-postada bulunmaktadır.Bankanızdan ödeme onayı geldikten sonra siparişinizin kargo için hazırlanır. Teslimat adresinizin İstanbul Ofisimize uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese teslim edilir. 

Önemli Not: Resmi tatillerde ve hafta sonu verdiğiniz siparişlerin teslim süresi tatil bitiminden itibaren 1-3 gündür. Sevgililer Günü, Yılbaşı ve bayram dönemlerinde verdiğiniz siparişlerde bu hususa dikkat etmenizi öneririz.

 

Sipariş takibi

Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren paketinizin hangi aşamada olduğunu ve size ne zaman ulaşacağını görüntüleyebilirsiniz.  Siparişinizi görüntülemek için sitenin alt bölümünde  "Müşteri Servisi" bölümünde yer alan "Siparişlerim" bölümünden her siparişiniz için siparişin verildiği tarih, satın aldığınız ürünler ve teslimat adresi gibi sipariş detaylarını ve kargo takip detaylarını bu aşamadan görüntüleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo şirketine teslim edildikten sonraki  3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Eğer bu süre zarfında hala siparişiniz elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişinizin stoklarda olmaması durumunda en kısa sürede size eposta ile bilgilendirme yapacağız.