Türkçe ve İngilizceden Oluşan 352 Parça 8 Farklı Konudan Oluşan Okul Öncesi Puzzle Seti (LO-521)

Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)

Türkçe ve İngilizceden Oluşan 352 Parça 8 Farklı Konudan Oluşan Okul Öncesi Eğitici, Öğretici, Eğlenceli Puzzle Seti

 

Çocuklarımızın en etkin gelişim yaşlarında hafıza, el becerileri, özgüveni arttırma, dokunma, hissetme, tanıma, yaratıcılığını güçlendirme gibi bir çok etkin duyuda gelişimini hızlandırma yetilerini güçlendirecek harika bir oyun.

Birbirinden farklı 8 konudan oluşan set ile çoçuğunuz eğlenceli vakitler geçirirken aynı zamanda sette işlenmiş olan, Sayılarla Öğreniyorum, Saatleri ve Eylemleri Öğreniyorum, Tamamlama Kartları, Zıt Kavramları Öğreniyorum, Bağlantı Kurmayı Öğreniyorum, Alfabe Öğreniyorum, İngilizce Öğreniyorum, Meslekleri Öğreniyorum (Türkçe- İngilizce) koularını da öğrenmiş olacaktır.

Sayıları Öğreniyorum ile hem sayıları hem de dört işlemi resimler yardımıyla kolayca öğrenmek için çok büyük yardımda bulunacak olan sayıları öğreniyorum oyunu, çocuğunuza eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda öğrenmesini de sağlayacaktır.

Saatleri ve Eylemleri Öğreniyorum oyunu ile çocuğunuzun saatler ve saatlerle ilişkili eylemleri öğrenmesine yardımcı olacaktır.

Tamamlama Eğitim Kartları ile çocuklar okul öncesi alfabe, sayılar, nesneler ve birçok kelimeyi öğrenmiş olacaklardır.

Bağlantı kurma oyunu ile çocuklar, nesnelerin bağlantılı olduğu bir diğer nesneyi eşleştirmeye çalışacaklar. Birçok yeni nesne ve kelime öğrenmekle birlikte nesneler arası köprü kurma becerisini geliştireceklerdir.

Alfabe Öğreniyorum oyunu sayesinde, harfleri oyun oynayarak daha kolay ve hızlı bir şekilde öğrenirken aynı zamanda eşleştrime kabiliyeti kazanmaktadır. Çocukların dikkat, beceri ve algılarını güçlendiren alfabe öğreniyorum oyunu, doğru telaffuz, kelimeler ve ses karşılığı harfler arasındaki ilişkiyi kavrayarak okuma yazmayı kolaylaştırır.

İngilizce eğitim kartları ile yabancı dil öğrenimini sağlayacak, okul öncesi ingilizce alfabe, sayılar, nesneler ve bir çok kelimeyi öğrenmiş olacaklar.

Okul öncesi eğitiminde ebeveynler için büyük bir yardımcı olan meslekleri öğreniyorum oyunu ile çocuklar hem meslekleri öğrenmekte hem de hayal gücünü geliştirmekle birlikte düşünme ve soru sorma kabiliyetlerini güçlendirmektedir.

Ürün 352 parçadan oluşmaktadır.